Tesla už umožňuje zákazníkům nakonfigurovat si také Model 3 s pohonem všech kol podle svých představ. Nejvýkonnější verze přijde na 78 000 dolarů.

Již dříve Tesla oznámila parametry svého základního Modelu 3 vybaveného elektromotory u přední i zadní nápravy. Dojezd vozu na jedno nabití činí 500 kilometrů. Zrychlení z nuly na 60 mil v hodině  nastává během 4,5 sekundy a akcelerace se zastaví na hodnotě 225 kilometrů v hodině. Příplatek oproti základní Tesle Model 3 byl stanoven na 5 000 dolarů.

Nejdražší a nejvýkonnější Teslou Model 3 je verze Performance. Dojezd je opět obligátních 500 kilometrů, ovšem lepší jsou parametry zrychlení a maximální rychlosti. Konkrétně jde o 3,5 sekundy z nuly na 96 kilometrů v hodině  a maximální rychlost 250 kilometrů v hodině. Ve zmíněné ceně 78 000 USD ovšem není zahrnuta technologie Tesla Autopilot.

Vůz bude jezdit na dvacetipalcových kolech. Výběr barev není žádným překvapením. Je jich celkem šest a nechybí mezi nimi bílá, černá, modrá, šedivá nebo stříbrná. Na výběr jsou rovněž dva designy kol a barev interiéru.